Leasing - hakowce, przyczepy Sławno

Wywrotki, śmieciarki i inne pojazdy komunalne czy różnego rodzaju przyczepy to sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania metropolii, miast, wsi oraz wszystkich miejsc, w których mieszkają ludzie. Chociaż do tego stopnia wpisały się w naszą codzienność, że są praktycznie niezauważalne, to właśnie dzięki nim, wyspecjalizowane firmy realizują swoją działalność.

Leasing – atrakcyjna forma finansowania inwestycji

Tego rodzaju jednostki, niezależnie od tego czy firmy prywatne, czy podmioty należące do lokalnych samorządów, chcąc realizować swoje obowiązki, muszą zaopatrzyć się we właściwy sprzęt. Szukając atrakcyjnych form finansowania, mogą skorzystać z usług naszej firmy, która oferuje leasing pojazdów komunalnych w tym wywrotek, śmieciarek czy hakowców. Dostępne są także ciągniki siodłowe, betonomieszarki, przyczepu i nie tylko.

W asortymencie posiadamy pojazdy i przyczepy pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak np. Mercedes Benz, Scania czy Hueffermann. Każdy z pojazdów jest dokładnie opisany i posiada wiele zdjęć, dzięki którym każdy klient może zawczasu upewnić się odnośnie stanu oraz parametrów konkretnej maszyny.

Dla kogo nasza oferta?

Leasing stanowi bardzo opłacalny sposób finansowania różnego rodzaju inwestycji, obejmujących pojazdy komunalne w tym wywrotki, śmieciarki czy przyczepy. Z oferty mogą korzystać firmy prywatne, jednostki samorządu terytorialnego oraz zakłady oraz jednostki państwowe i spółki komunalne.

Leasing maszyn - opłacalna opcja

Ta opcja finansowania jest chętnie wybierana, ponieważ pozwala dokonać inwestycji, bez konieczności wykorzystania znacznego kapitału po stronie firmy. Jest to także dobra opcja dla firm, które nie mogą uzyskać kredytu w banku.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Hueffermann na terenie Polski. Właśnie dlatego w naszej ofercie można znaleźć przyczepy, naczepy oraz zabudowy pojazdów ciężarowych i specjalnych pochodzących od naszego producenta. Jest to znana i ceniona firma, która oferuje konstrukcje spełniające wszystkie niezbędne, europejskie normy.

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór pojazdów używanych, będących w dobrym stanie technicznym i mogących służyć jeszcze przez wiele lat. Różnorodność naszego asortymentu sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom różnorodnych przedsiębiorstw.

Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Oddział II Poznań
Przedstawiciel Handlowy Tomasz Twardowski
tel. 0-61-869-54-00 wew. 908
Fax. 0-61-861-63-08
Kom. 0-601-564-591, 0-691-480-823
e-mail: tomasztwardowski@poczta.efl.com.pl